Wyjście klas pierwszych do teatru

W piątkowy, zimowy poranek dzieci klas pierwszych Zespołu Szkolno- Przedszkolnego nr 7w Poznaniu, wybrały się na Stare Miasto, aby na scenie Estrady Poznańskiej wspólnie obejrzeć przedstawienie teatralne pt."Dziewczynka z zapałkami".

Przed spektaklem mieliśmy trochę wolnego czasu dlatego nie omieszkaliśmy odwiedzić Stary Rynek i sprawdzić co słychać u Poznańskich Koziołków. Na pamiątkę zrobiliśmy sobie wspólne zdjęcie na schodach Ratusza.
Po krótkim spacerze przyszedł czas na spektakl. Wchodząc na salę teatralną dzieciom ukazała się  scena w zimowej szacie. Przedstawienie rozpoczął Święty Mikołaj zapraszając widownię na zimową opowieść.
W trakcie magicznego spektaklu widzowie mieli okazję doświadczyć nie tylko emocji i wzruszeń płynących z opowieści o dziewczynce z zapałkami, ale także uczestniczyć w niezwykłych przeżyciach związanych z zimą.

Nawet pomimo mroźnej aury na scenie, nikt nie czuł zimna, ponieważ magia tego spektaklu sprawiła, że serca wszystkich dzieci zostały rozgrzane atmosferą i wzruszeniami. “Dziewczynka z zapałkami” to nie tylko widowisko teatralne, ale także niezapomniane doświadczenie, które dostarczyło wszystkim emocji i magii płynącej z zimowej baśni.

Wychowawcy klas 1 ZSP 7 w Poznaniu