Centrum Wsparcia dla osób z Ukrainy przy Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej nr 2 w Poznaniu

Od 14 listopada bieżącego roku pod patronatem i przy wsparciu finansowym UNICEF powstało Centrum Wsparcia dla osób przybywających Ukrainy.

Naszym celem jest udzielanie wsparcia edukacyjnego i wychowawczego dla dzieci, młodzieży oraz ich rodziców / opiekunów, którzy przyjechali do Polski z Ukrainy.

Pomoc będzie udzielana w języku polskim, ukraińskim lub rosyjskim (z możliwością wyboru języka preferowanego).

Możecie liczyć Państwo na nasze wsparcie przy rozwiązywaniu problemów edukacyjnych lub wychowawczych oraz szeroko rozumianej kondycji psychicznej.

Możecie Państwo skontaktować się z nami telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach
od 15.00 do 19.00
pod numerami:

• (+48) 882 – 367 – 030
  • (+48) 532 – 696 - 222

Dyżurny specjalista wysłucha Waszych potrzeb i pomoże Wam znaleźć odpowiedź na nurtujące wątpliwości lub zaproponuje indywidualną konsultację (rozmowę). Jeżeli telefon będzie zajęty lub nikt nie będzie go odbierał prosimy wysłać SMS o treści: "Proszę o kontakt". Zadzwonimy do Państwa tego samego lub następnego dnia.

W celu umówienia konsultacji indywidualnej będziemy prosić o podanie Waszego imienia i nazwiska oraz danych kontaktowych.

Indywidualne spotkania będą się odbywały w piątki w godzinach od 15.00 do 19.00 oraz w soboty w godzinach od 9.00 do 15.00 w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej nr 2 w Poznaniu (ul. Chociszewskiego 56, budynek przy Szkole Podstawowej nr 90).

Piotr Wiliński
koordynator CWU