Dyskoteka walentynkowo - karnawałowa

We wtorek 14 lutego uczniowie z klas 4-8 brali udział w dyskotece walentynkowo-karna-wałowej. Uczniowie bawili się na sali gimnastycznej wśród czerwono - różowych dekoracji z balonów. Na dyskotece można było podziwiać piękne przebrania naszych uczniów. Przybyli do nas: hiszpańska księżniczka, Dama Paw, Pani Wiosna, Magda Gessler, faraon Ramzes,  Dama z Pekinu, Harry Potter, włoscy gangsterzy, słynny piłkarz i wielu innych zacnych gości. Wspaniałych przebrań było tak wiele, że bardzo trudno było wybrać te najlepsze. Jury (w skła-dzie Pani Dyrektor Anna Kisiołek, Pani Dyrektor Magdalena Kubica oraz opiekunki Samorządu Uczniowskiego) postanowiło nagrodzić w konkursie na najpiękniejsze przebranie karnawałowe uczniów:

• I miejsce - Dagna Stroiwąs (Dama z Pekinu)
  • II miejsce ex aequo – Nadia Błażejewska (Dama Paw) i Nina Bartosik (Magda Gessler)
  • III miejsce – Amelia Retkowska (Straszliwa hiszpańska dama)

Jury przyznało także wyróżnienia, otrzymali je:

• Maksim Alistrau (włoski gangster)
  • Alan Ciszak (włoski gangster)
  • Julia Dorszyńska (Pani Wiosna)
  • Antonina Fasiecka (Wednesday)
  • Eliza Hoffmann (Pokemon)
  • Patrycja Talarczyk (Dama w Czerwieni)
  • Agata Wróblewska (Hiszpańska księżniczka)

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim tym uczniom, którzy zechcieli przyjść przebrani na dyskotekę. Nagrody dla zwycięzców i wyróżnionych zostaną wręczone później. Bardzo dziękujemy także Radzie Rodziców za przygotowanie dekoracji, pyszny poczęstunek i napoje oraz opiekę podczas dyskoteki.

Joanna Budzińska, Agnieszka Garczarczyk