Finisaż

W dniu 13 października br. odbył się w szkole finisaż - uroczyste zakończenie wystawy prac powstałych podczas 7. edycji Wakacyjnych Warsztatów Twórczych „W krainie kształtów i kolorów”.  Swoją obecnością zaszczycili nas Dyrektor Szkoły – Violetta Nowak, Panie Wicedyrektor – Anna Kisiołek i Magdalena Kubica, Przewodniczący Rady Osiedla - Mieczysław Wachowiak, Przewodniczący Rady Rodziców – Dariusz  Fasiecki.  Podziękowaliśmy Im za życzliwość, przychylność i finansowe wsparcie projektu realizowanego już od siedmiu lat. Cieszymy się, że uczestnicy warsztatów przybyli na spotkanie z Rodzicami, nie kryjącymi zadowolenia i dumy ze swoich uzdolnionych dzieci. Wszyscy zebrani z zainteresowaniem obejrzeli wystawę, wysłuchali  komentarzy, dzielili się opiniami i wrażeniami.

Część prac pozostanie w szkole na dłużej, jako barwne wspomnienie wakacyjnych działań. Większość wróci do młodych artystów. Prosimy o ich odbiór z sali nr 10.

Elżbieta Witkiewicz
autorka i koordynatorka projektu