Klasy czwarte na spektaklu ACH TE KOTY

Klasy 4 wybrały się do Teatru Cortiqué Anny Niedźwiedź na spektaklu „Ach te koty”.  Było to długo wyczekiwane widowisko, więc dla dzieciaków stanowiło cudowne przeżycie artystyczne. Szalona, musicalowa rewia z kocim pazurem w tle w pełni wynagrodziła czas oczekiwań na to wyjątkowe wydarzenie. Broadwayowski show, w którym kocia ferajna zabrała dzieciaki w podróż do samego Nowego Jorku, na paryskie ulice i do szczurzego podziemia! Kostiumy aktorów - baletmistrzów były tak doskonale dopasowane do postaci, że czwartoklasiści wlot odgadli, kto pojawia się na scenie. Wciągnęli się w wir nieoczekiwanych zwrotów akcji i byli świadkami niespotykanych dotąd akrobacji, niezwykłego tańca i wokalu.

Słowem dali się uwieść artystycznej ekstrawaganzie pełnej niespodzianek! Z zachwytem obserwowali  jak główna bohaterka zmaga się z własnym strachem i jak kocie intrygi wciągają ją w nieznany świat rewii i niebezpiecznych przygód. Musicalowa opowieść bardzo podobała się naszym uczniom. Wyszli z teatru oczarowani.