www.sp87.poznan.pl

Siatkarski Turniej Dwójek Chłopców z SP 55!

W środę 08.05.24 r. byliśmy gośćmi na siatkarskim turnieju dwójek chłopców zorganizowanym przez naszych sąsiadów z SP 55! To było niesamowite doświadczenie, które pozwoliło nam nawiązać jeszcze silniejsze więzi z sąsiednią szkołą.

W turnieju wzięło udział siedem drużyn. Chłopcy grali systemem „każdy z każdym” po 6 min.  Walka o miejsca na podium była niesamowicie zacięta, a ostateczne wyniki zostały ustalone po podliczeniu małych punktów, gdyż trzy drużyny miały taką samą liczbę zwycięstw.

Wielkie gratulacje dla Filipa Neumanna i Wojciecha Zaporowskiego z ZSP 7, którzy zajęli drugie miejsce w turnieju! Wykazali się wyjątkowymi umiejętnościami oraz zaangażowaniem. Ich determinacja i wysiłek były inspiracją dla wszystkich uczestników turnieju.

Mecze miały charakter towarzyski, a turniej był doskonałą okazją do wspólnej rywalizacji i budowania przyjaźni. Atmosfera była pełna radości i sportowej pasji.

Dziękujemy SP 55 za serdeczne przyjęcie i zaproszenie nas na ten fantastyczny turniej! Mamy nadzieję, że to dopiero początek naszej współpracy i kolejnych sportowych wyzwań.

Reprezentacje ZSP 7:

  1. Filip Neumann, Wojciech Zaporowski
  2. Norbert Ciborek, Stanisław Jakubiak
  3. Bartosz Mitura, Alex Zieniuk
  4. Mikołaj Adamski, Dawid Frąckowiak, Maciej Modrzyński

Opiekun: Joanna Paś

http://zsp7poznan.pl/Siatkarski_Turniej_Dwojek_Chlopcow_z_SP_55__.html