www.sp87.poznan.pl

Trener Osiedlowy

Zapraszamy na zajęcia z Trenerem Osiedlowym. Trenerem na naszym boisku jest p. Dominik Winiarski.Zajęcia odbywają się na boisku ZSP7, przy ul. Leszka 42. Harmonogram zajęć:  

  • wtorek: 16:00-19:00,
  • czwartek: 16.00 - 19.00
  • piątek: 15:00-18:00
  • sobota: 11:00-14:00

Aktualne informacje znajdują się na FB: https://www.facebook.com/TrenerOsiedlowy oraz na stronie http://trener.awf.poznan.pl

Godziny zajęć aktualizowane są w poniedziałki na stronie internetowej na bieżący tydzień: http://trener.awf.poznan.pl/godziny-zajec/

Program realizowany jest od 2009 roku przez Fundację na rzecz Akademii Wychowania Fizycznego im. E. Piaseckiego w Poznaniu. Ideą przedsięwzięcia jest organizacja bezpłatnych zajęć sportowo-rekreacyjnych, animacji czasu wolnego, dla młodych ludzi, które odbywają się w czasie wolnym od nauki, w oparciu o miejską bazę sportowo rekreacyjną.
Pod opieką „Trenerów Osiedlowych AWF” będących wyselekcjonowaną grupą studentów i absolwentów AWF lub uczelni pokrewnych, młodzi ludzie mogą nie tylko zagrać w zespołowe gry sportowe, ale również poznać zabawy i gry ludowe jak „pierścieniówka”, „palant” czy „kwadrant”. Trenerzy organizują również we współpracy ze środowiskiem lokalnym osiedlowe turnieje, festyny i rozgrywki. Wybierają się z młodymi ludźmi na wycieczki rowerowe, spacery, nad miejskie kąpielisko czy np. do ZOO.

Trenerzy Osiedlowi AWF mają w największym skrócie pokazać atrakcyjną aktywność fizyczną bez ocen i  sprawdzianów. Zachęcając do aktywnego spędzania czasu odciągnąć, dzieci i młodzież sprzed monitorów komputerów i smartphonów.

Zapraszamy wszystkich chętnych.

Spotkajmy się na boisku szkolnym:)

http://zsp7poznan.pl/Trener_Osiedlowy.html