www.sp87.poznan.pl

Zakończenie roku szkolnego - życzenia wakacyjne

24.06.2022r. uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2021/2022. Wyróżniający się uczniowie otrzymali nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce, pracę na rzecz szkoły oraz udział w projektach edukacyjnych i konkursach. 

Pożegnaliśmy również tegorocznych ósmoklasistów, życząc im, aby z wiarą w siebie szli przez życie, bowiem w każdym z nich jest siła, odwaga i zdolności, które pozwolą odnosić sukcesy i zdobywać wymarzone cele. Mamy nadzieję, że nam - pedagogom udało się je wzmocnić.

Uczniowie, za Wami 10 miesięcy zdobywania wiedzy, nowych umiejętności, imprez klasowych, rozmów na szkolnym korytarzu. Każdemu z Was gratulujemy wyników i życzymy bezpiecznego, słonecznego wypoczynku, miłych spotkań, trwałych przyjaźni, okazji do uśmiechu oraz wielu chwil wartych wspomnień.

Rodzicom pragniemy wyrazić podziękowanie za zaangażowanie w realizację procesu nauczania, mobilizowanie dzieci do wykonywania ćwiczeń, zadań oraz projektów utrwalających dotychczasową wiedzę i umiejętności. Bardzo dziękujmy za zrozumienie i życzliwość.

Wszystkim Nauczycielom, Pracownikom szkoły składamy najserdeczniejsze podziękowania za całoroczną współpracę i życzymy, aby okres wakacyjny był czasem odpoczynku i radości.

Do zobaczenia we wrześniu :)

Pliki do pobrania:

http://zsp7poznan.pl/Uroczystosc_zakonczenia_roku_szkolnego.html