V Bieg Zawodowców - Pełna Pasja na Dystansie!

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w V Biegu Zawodowców! To było niesamowite wydarzenie, pełne energii i pozytywnej rywalizacji.

Dystanse były imponujące - uczniowie startowali w kategorii klas V i VI oraz VII i VIII na dystansie 1 km, a uczniowie ZSB 1 na dystansie 2km.

Ale to nie wszystko! Zawodnicy mogli pokazać swoje kreatywne strony i biec przebrani w strój swojego wymarzonego zawodu! Cieszyliśmy się, widząc piekarzy, budowlańców, fryzjerów, mechaników i wielu innych zawodowców na starcie.

Amelia Retkowska, uczennica klasy VI a, otrzymała nagrodę za najlepszy strój fryzjerski!  W fenomenalnym stylu wbiegła na metę zajmując 6 miejsce w kategorii dziewcząt klas V i VI.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i determinację, a Amelii za wspaniały strój i osiągnięcie! Wasze wysiłki były niesamowite.

Z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję, ale tymczasem wracamy do treningów i przygotowujemy się na przyszłe wyzwania.

Reprezentacja ZSP 7:

1. Aleksandra Mitura VIII a