Wakacyjne Warsztaty Twórcze 2022 - W krainie kształtów i kolorów

W dniach od 27 czerwca do 1 lipca 2022 r., pod hasłem „W krainie kształtów i kolorów”, odbyła się w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 7 siódma edycja Wakacyjnych Warsztatów Twórczych. Wzięli w nich udział uczniowie w wieku od ośmiu do dziewiętnastu  lat, wielu po raz kolejny! Dzięki działaniom o zróżnicowanej tematyce, eksperymentom z różnymi technikami, materiałami  i narzędziami uczestnicy mogli rozwinąć myślenie twórcze, wyobraźnię oraz wrażliwość na kształty i kolory. Zrealizowano następujące tematy:

• Moja wizytówka: owoc, przedmiot, kształt.
  • Bańki mydlane.
  • Turkusowo - magentowy kot miauczy.
  • Ptaki w locie.
  • Postać z parasolem w kolorowym deszczu.
  • Kwiaty malowane balonami.
  • Małe – duże, duże - małe.

Młodym artystom dziękujemy za udział, zaangażowanie i twórcze działania. Dziękujemy Dyrektor ZSP nr 7  - Pani V. Nowak za wyrażenie zgody na realizację projektu w wakacyjny czas. Serdecznie dziękujemy głównemu sponsorowi warsztatów  - Radzie Osiedla Antoninek – Zieliniec - Kobylepole. Dzięki przekazanym środkom uczniowie mogli ciekawie i twórczo spędzić pierwsze wakacyjne dni. Dziękujemy Radzie Rodziców ZSP nr 7, która po raz kolejny zasponsorowała poczęstunek dla uczestników.

Zapraszamy do oglądania prac w szkole i w wirtualnej galerii.

Elżbieta Witkiewicz,
nauczycielka plastyki w ZSP nr 7,