Zakończenie roku szkolnego 2021/2022 w klasach I - III

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2021/2022 odbyła się w naszej szkole w piątek 24 czerwca 2022 r. Na uroczystym apelu spotkali się nauczyciele, uczniowie klas I-III wraz z Dyrektor Szkoły, panią Violettą Nowak, wicedyrektor panią Anną Kisiołek, panią Magdaleną Kubicą oraz kierownikiem świetlicy panią Marią Kreskijan - Gołdą.

Na początku uroczystego spotkania wprowadzono sztandar szkoły, a następnie odśpiewano wspólnie hymn państwowy. Po wyprowadzeniu sztandaru, zgromadzeni na uroczystości mogli obejrzeć i wysłuchać krótki program słowno - muzyczny w wykonaniu uczniów klas drugich naszej szkoły. Koniec roku to czas podsumowań i wyróżnień. Pani Dyrektor w krótkim przemówieniu, pogratulowała artystom występu, uczniom postępów w nauce, podziękowała także nauczycielom i rodzicom, i życzyła wszystkim wspaniałego i bezpiecznego wypoczynku w czasie wakacji. Przekazała również podziękowanie dla Pana Jacka Jabłońskiego (które odebrała jego żona, Pani Karolina Jabłońska nauczycielka z naszej świetlicy szkolnej), za profesjonalnie przygotowany filmik o naszym placu zabaw, który to pośrednio przyczynił się do pozyskania środków finansowych na jego remont z Budżetu Obywatelskiego.

Po części artystycznej uczniowie zostali zaproszeni na spotkania z wychowawcami do poszczególnych sal lekcyjnych. Tam odbyło się wręczenie świadectw, dyplomów za szczególne osiągnięcia, udział w zawodach i konkursach.

Życzymy wszystkim uczniom dalszych sukcesów w kolejnych etapach edukacji, a przede wszystkim samych słonecznych chwil i mile spędzonych wakacji.

E. Przybył, D. Zarzycka