Bal karnawałowy w klasach I-III

Karnawał to miła, szalona, pełna wrażeń, kolorów, dźwięków, smaków i zabaw tradycja. Bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarcza im wielu przeżyć i radości.
Ten pełen wrażeń, wyczekiwany dzień nastąpił 7 lutego. W tym dniu sala gimnastyczna zamieniła się w zaczarowaną krainę pełną wróżek, czarodziejów, księżniczek, kowbojów, motylków i innych barwnych postaci z kreskówek i bajek.
Po wielkiej prezentacji strojów rozpoczęły się tańce – przy rytmach wesołej muzyki, były one przeplatane zabawami oraz konkursami. Oto wyniki konkursu:

• I miejsce zajęła klasa 3b
  • II miejsce zajęła klasa 2b
  • III miejsce zajęła klasa 1b

W nagrodę uczniowie w/w klas otrzymali piękne pluszowe misie, a wszystkie dzieci cukierki. Podczas krótkiej przerwy wszystkie dzieci udały się na słodki poczęstunek. Pyszne słodkości zregenerowały siły i można było dalej się bawić.
Balik był bardzo udany, na pewno długo pozostanie w pamięci naszych pociech :)

Urszula Kosicka