Drzwi Otwarte w naszej szkole

W dniu 7 marca w naszej szkole odbyły się Drzwi Otwarte dla przyszłych pierwszoklasistów, którzy zagościli u nas wraz ze swoimi rodzicami. Zapoznali się oni z ofertą edukacyjną na rok szkolny 2024/2025, którą przedstawiła p. Dyrektor. Kilka ważnych informacji dotyczących edukacji wczesnoszkolnej przekazały nauczycielki uczące w klasach trzecich.
Podczas Drzwi Otwartych dzieci miały moc atrakcji i niespodzianek. Były zajęcia plastyczne, terapeutyczne, literkowe, zajęcia z wykorzystaniem tablicy multimedialnej i taneczne, które cieszyły się dużym zainteresowaniem.
Przy kawiarence i słodkim poczęstunku trwały miłe rozmowy rodziców z nauczycielami.
Na pamiątkę dzieci otrzymały zakładki do książki zrobione przez uczniów klas trzecich oraz wylosowaną niespodziankę.
Drogie Dzieci, czekamy na Was we wrześniu! Do zobaczenia!
Dziękuję bardzo naszym harcerkom, które w tym dniu służyły nam pomocą.

Urszula Kosicka