Firmy i instytucje

Rada Osiedla Antoninek-Zieliniec-Kobylepole

Rada Osiedla Antoninek-Zieliniec-Kobylepole współpracuje z naszą szkołą już od wielu lat. Są oni współorganizatorami wielu imprez szkolnych, chętnie podejmują działalność na terenie naszej szkoły, sponsorują wiele inicjatyw szkolnych, organizują imprezy kulturalno-sportowe, m.in. festyny, turnieje, itp., integrując tym samym lokalną społeczność.

SKŁAD RADY OSIEDLA

STRAŻ MIEJSKA

ZARZĄD DRÓG MIEJSKICH

Volkswagen Poznań

VOLKSWAGEN POZNAŃ SP. Z O.O.

Podziękowanie VW

Podziękowanie Johnson

JOHNSON SC

Dziękujemy serdecznie za okazaną pomoc i wsparcie finansowe. Firma SC JOHNSON  od kilku lat współpracuje z naszą szkołą, dzięki czemu możemy się nieustannie rozwijać, dostosowywać do wymogów współczesności, ale przede wszystkim zapewniać uczniom edukację na najwyższym poziomie.

Pomoc finansowa, którą szkoła otrzymała przyczyniła się do rozwoju intelektualnego oraz fizycznego naszych wychowanków. Dzięki książkom oraz programom multimedialnym, które zostały zakupione z otrzymanych środków uczniowie zdobędą łatwiejszy dostęp do wiedzy i kultury, pogłębią swe zainteresowania i poszerzą horyzonty. Natomiast dzięki łapaczom do piłek, które zamontowane zostały na boisku szkolnym, dzieci będą mogły bezpiecznie uprawiać sport, a przez to rozwijać swoją kulturę fizyczną.

Podziękowanie Budchem

BUDCHEM

Dziękujemy serdecznie za okazaną pomoc i wsparcie. Firma BUDCHEM, przekazując materiały budowlane naszej szkole, przyczyniła się do przygotowania kompleksu sportowego dla uczniów. Dzięki okazanej życzliwości mogliśmy rozpocząć remont i prace adaptacyjne obiektu.
Mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie kontynuowana w przyszłości.