Balik klas 1-3

Karnawał to miła, szalona, pełna wrażeń, kolorów, dźwięków, smaków i zabaw tradycja. Bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarcza im wielu przeżyć i radości.

Ten pełen wrażeń, wyczekiwany dzień nastąpił 24 stycznia. Pani dyrektor Anna Kisiołek oficjalnie otworzyła bal i zaprosiła wszystkich do wspólnej zabawy.

W tym dniu sala gimnastyczna zamieniła się w zaczarowaną krainę pełną wróżek, czarodziejów, księżniczek, kowbojów,  motylków i innych barwnych postaci z kreskówek i bajek.

Po wielkiej prezentacji strojów rozpoczęły się tańce – przy rytmach wesołej muzyki, były one przeplatane zabawami oraz konkursami, które nagradzane były słodyczami ufundowanymi przez Radę Rodziców, za co bardzo dziękujemy.

Podczas krótkiej przerwy wszystkie dzieci udały się na słodki poczęstunek. Pyszne przekąski i słodkości zregenerowały siły i można było dalej się bawić.

Balik był bardzo udany, na pewno długo pozostanie w pamięci naszych pociech :)

Urszula Kosicka