Dyskoteka karnawałowo – walentynkowa

Dnia 8 lutego uczniowie z klas 4-8 wzięli udział w dyskotece karnawałowo – walentynkowej przygotowanej przez Samorząd Uczniowski. Wśród bawiących się na dyskotece można było zobaczyć m.in. Minionki, kowbojkę, Szalonego Kapelusznika, Pipi Långstrump, złowrogą czarownicę i elfa, Czerwonego Kapturka, rycerza i Wikinga, Harry’ego Potera, prawdziwego szejka, fantastyczne zwierzęta i postacie z seriali. Wspaniałych przebrań było tak wiele, że bardzo trudno było wybrać te najlepsze. Jury (w składzie Pani Dyrektor Anna Kisiołek i Pani Dyrektor Magdalena Kubica) postanowiło nagrodzić w konkursie na najpiękniejsze przebranie karnawałowe uczniów:
  • I miejsce – Amelia Retkowska (Szalony Kapelusznik)
  • II miejsce – Antonina Kwiatkowska (złowroga czarownica)
  • III miejsce ex aequo – Ida Banaś (elf), Dinara Davudova (Czerwony Kapturek), Dagna Stroiwąs (kowbojka)

Jury przyznało także wyróżnienia, otrzymali je:
  • Nina Bartosik (Pipi Långstrump)
  • Tomasz Ozdoba (rycerz)
  • Bruno Stroiwąs (słoń)
Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim tym uczniom, którzy zechcieli przyjść przebrani na dyskotekę. Nagrody dla zwycięzców i wyróżnionych zostaną wręczone później. Bardzo dziękujemy także rodzicom za napoje i pyszny poczęstunek dla uczniów.

Marta Wiśniewska i Agnieszka Garczarczyk