Wakacyjne Warsztaty Twórcze - zaproszenie

Dyrekcja Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 7 oraz Rada Osiedla Antoninek-Zieliniec-Kobylepole zapraszają uczniów do udziału w IX edycji WAKACYJNYCH WARSZTATÓW TWÓRCZYCH, które odbędą się w Zespole Szkolno–Przedszkolnym nr 7 przy ul. Leszka 42 w Poznaniu w pierwszym tygodniu wakacji letnich tj. w dniach od 26 czerwca do 30 czerwca 2023 r. (poniedziałek - piątek) w godzinach od 10.00 do 13.00.

Warsztaty to działania w plenerze i w szkole, praca z różnymi tworzywami, a przede wszystkim okazja, by ciekawie i twórczo spędzić pierwsze wakacyjne dni.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Warsztaty prowadzić będą p. Joanna Zgórecka, nauczycielka plastyki w ZSP nr 7 oraz p. Urszula Kosicka nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej w ZSP nr 7. Zapisy u prowadzących do 21.06.2023r.