Wakacyjne Warsztaty Twórcze - zaproszenie

Dyrekcja Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 7 oraz Rada Osiedla Antoninek-Zieliniec-Kobylepole zapraszają uczniów do udziału w VII edycji WAKACYJNYCH WARSZTATÓW TWÓRCZYCH, które odbędą się w Zespole Szkolno–Przedszkolnym nr 7 przy ul. Leszka 42 w Poznaniu w pierwszym tygodniu wakacji letnich tj. w dniach od 27 czerwca do 1 lipca 2022 r. (poniedziałek - piątek) w godzinach od 10.00 do 13.00.

Warsztaty to działania w plenerze i w szkole, praca z różnymi tworzywami, a przede wszystkim okazja, by ciekawie i twórczo spędzić pierwsze wakacyjne dni.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Warsztaty prowadzić będą Elżbieta Witkiewicz, nauczycielka plastyki w ZSP nr 7 oraz Liliana Duda, nauczycielka plastyki w SP nr 19 w Poznaniu.

Zapisy podczas lekcji plastyki we wtorki w godzinach od 9:40 do 15:20 i w czwartki
w godzinach od 8:50 do 11:25.

Zapraszam do obejrzenia fotorelacji z warsztatów, które odbyły się w latach 2015 – 2020.

Elżbieta Witkiewicz,
nauczycielka plastyki,